پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

بیانیه حریم خصوصی

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  را به اطلاع می‌رساند:

 زیرپورتال اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با ما " مجهز می باشد. در این قسمت شما می توانید با حوزه های مختلف اداره‌کل به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست، پیشنهاد و یا شکایت خود را ارائه نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این اداره‌کل بر اساس ماده 7 تصویبنامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورح 28/12/95 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران تارنما دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری میکند.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

ادارهکل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و ... ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند. بعنوان مثال ثبت نشان IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس‌دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

استفاده از کوکی‌ها

کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. برای مثال، اگر شما صفحات اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  را شخصی‌سازی یا رجیستر کرده باشید، کوکی به این اداره‌کل کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  بازمی‌گردید، اطلاعات قبلی شما قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، می‌توانید از ویژگی‌هایی که دراداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی خراسان شمالی  اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. اما توجه داشته باشید برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمتهای سایت ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده‌های احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود.

 


5.7.13.0
گروه دورانV5.7.13.0