يکشنبه, 15 تير 1399
  • ساعت : ۷:۴۹:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ 
  • کد خبر : ۱۹۵۰۶۱
برگزاری نشست خبری
مدیران دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان در جمع خبرنگاران رسانه های خراسان شمالی گزارش عملکرد ادارات خود را تشریح نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی، دراین نشست که در روز شنبه 3 تیرماه در سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری برگزار شد درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ، یعقوب نژاد مدیرکل امور مالیاتی ،جعفری مدیریت گمرکات ،هدایتی مدیریت امور شعب بانک ملی، اوی زاده معاونت بیمه ایران حضور داشتند.

درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در ابتدا ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه س و روز دختر  و تشکر از حضور اصحاب رسانه به تشریح برنامه های عمده وزارت اقتصاد و عملکرد اداره کل از قبیل مولد سازی دارایی ها ،توسعه سرمایه گذاری و تامین مالی واحدهای تولیدی ، انظباط مالی ، توسعه تجارت خارجی ، و بهبود فضای کسب و کار پرداخت.

در ادامه جلسه یعقوبی نژاد مدیرکل امور مالیاتی نیز به خلاصه درآمدهای سال 1398 اعم از مالیات  مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده و درآمدهای مالیاتی سه ماهه اول سال 1399 پرداخت و به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به دهیاری و شهرداری ها اشاره کرد ایشان در ادامه از برون سپاری نقل و انتقالات املاک ، ابلاغ الکترونیکی و حذف گواهینامه های مالیات بر ارزش افزوده خبر داد .

هدایتی مدیریت امور شعب بانک ملی نیز در ادامه جلسه به ارائه گزارش عملکرد کمیسیون هماهنگی بانک های استان اعم از منابع ، مصارف و مطالبات پرداخت . ایشان در ادامه از پرداخت تسهیلات در قالب وام های قرض الحسنه ازدواج سخن گفت .

 در ادامه جعفری مدیریت گمرکات استان نیز به ارائه گزارش درآمدهای گمرک ، صادرات و واردات پرداخت و از رشد 16 درصدی در صاردات سخن گفت. ایشان اقلام صادراتی را کود اوره ، کریستال ،ملامین ، محصولات فلزی از آلومینیا و ورقه های اسفنجی  به کشورهای عراق ، ترکمنستان ، گرجستان ، ایتالیا و افغانستان و اقلام وارداتی را عمدتا مواد اولیه واحدهای تولیدی و ماشین آلات خط تولیدی عنوان کرد .

اوی زاده معاونت بیمه ایران به صنعت بیمه در استان اشاره کرد و از 30 درصدی بیمه ایران در پرتفوی بیمه ای خبر داد ، ایشان در ادامه به میزان خسارت های پرداختی در سال گذشته اشاره کرد.

در ادامه نشست بعد از ارائه خلاصه ای از عملکرد دستگاهها توسط مدیران خبرنگاران سوالات خود را مطرح کردند که توسط مدیران پاسخ داده شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0